המגלומניה של עיריית אשדוד

במסגרת הפרוייקטים המגלומניים של עיריית אשדוד והעומד בראשה, מר יחיאל לסרי, הושק פרוייקט נוסף, כמו קודמיו ללא מחשבה על שיתוף הציבור. תושבי העיר מבחינת פרנסי העיר הם קהל שבוי, ילדים קטנים ושוטים שאינם זכאים להשתתף בקביעת איכות חייהם.

פרויקט רחוב הדולפין באשדוד

בוקר אחד התעורר רחוב קטן ושקט לרעש משאיות כבדות ובולדוזרים, החלונות נפערו לפשר הרעש…

עיריית אשדוד החליטה לממש את בעלותה על קרקע, ששימשה גן פורח בקצהו של רחוב הדולפין, ולבנות 6 כיתות גן.
עריצות העירייה הגיעה למימדים שלא הכרנו בעבר בעיר אשדוד, משהו רע קורה באשדוד. החלטות מתקבלות בסתר, הרחק מידיעתו של הציבור, אין שיתוף, אין אפשרות לקיים דיון, אין עם מי לדבר, נציגי העיריה פשוט לא עונים לא מתייחסים לציבור.

פרשת רחוב הדולפין היא עוד פרשה, המציגה את המדיניות של עיריית אשדוד, החלטות במחשכים והפתעת התושבים כמו יציאה לקרב. מה קרה שבין העיריה לבין תושביה מתחוללים קרבות, הרי העירייה הזו נבחרה על ידי התושבים, אולי לא כולם, אבל ההנהגה הזו הצליחה להקים קואליציה ואמורה לפעול למען רווחתם של התושבים.

תושבי הרחוב התארגנו בעצמם ועתרו לבית המשפט. בית המשפט קבע מועדים להקשיב ולדון למצוא פשרה או הבנה בין העירייה לבין התושבים. החלטת בית המשפט הצליחה לעצור את העבודות בדיוק ליום וחצי.

לאחר מכן המשיכו להכנס לרחוב הקטן והצר משאיות, מקדחי ענק, בולדוזרים. הרחוב ללא מוצא, היה צר מלהכיל, ולכן המשטרה, הפיקוח וכמה ניידות משטרה עד  לקב"ט העירוני של אשדוד מר אריה איטח בכבודו ובעצמו.

כך זה התחיל, שלט שסילק את השלווה מרחוב הדולפין

העירייה מנסה בכוחות עדיפים להפעיל את מירב מאמציה בעריצות ובדורסנות להכניע את תושבי הרחוב השקטים ושומרי החוק. הפעולות מזכירות משטרים אפלים, אנשי המשטרה בניסיונותיהם למצוא את מספרי הטלפון של בעלי המכוניות, שחנו לאורך הרחוב, הגיעו לבני משפחה רחוקים, ויצרו לחץ ודאגה מיותרים. הכל כשר כדי לקדם את העבודות וליצור עובדות בשטח לפני שבית המשפט יחליט. דורסנות ועריצות כבר כתבנו, עכשיו ניסיון לשבש את החלטות בית המשפט.

בית המשפט נדרש להתייחס בדחיפות לפעולות החד צדדיות של רשות ציבורית המנסה לעקוף את הניסיונות של הרשות השופטת לדון, אבל בעיריה, לא לוקחים שבויים, הם מצפצפים על החוק, הסדר או הגינות.

לכל דיקטטור יש גם את השוטים שלו

 

משהו רע קורה באשדוד, מעניין מה …

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *